Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Cebula z Western Cape jest gotowa do eksportu

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chłodna wiosna, a następnie gorące i suche lato: świetna pogoda na zbiory cebuli na wysokości tysiąca metrów nad poziomem morza, zauważa Charl van der Merwe, kierownik ds. marketingu w Môrester Estate w Ceres.

W górzystej okolicy, zwanej Koue Bokkeveld, kampania marketingowa cebuli właśnie się rozpoczęła i potrwa do połowy lipca, a może nawet nieco później.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem