Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Ceny cebuli egipskiej i holenderskiej prawie na poziomie"

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Rynek cebuli wydaje się stabilizować", mówi Kees van den Bosch z holenderskiej firmy Freeland. "Przez chwilę wydawało się, że niebo jest granicą, ale jak się okazuje, tak jest mimo wszystko. Ceny beli żółtej cebuli wyrównują się teraz nieco w okolicach 0,90 euro za klasy 60/80. Spekulanci też muszą w pewnym momencie pozbyć się swojej cebuli i wygląda na to, że jest

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem