Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny cebuli w Uzbekistanie nadal spadają - jakie są tego przyczyny?

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu ostatnich trzech tygodni ceny hurtowe cebuli w Uzbekistanie spadły o 18%, co wynika ze wzrostu podaży na rynku krajowym, podczas gdy popyt zewnętrzny na uzbecką cebulę pozostaje słaby, donoszą eksperci EastFruit.

Według monitoringu cen EastFruit, od 20 października do 10 listopada 2023 r. średnia cena hurtowa cebuli w Uzbekistanie spadła z 2,200

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem