Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ceny cebuli w Uzbekistanie są najniższe wśród krajów regionu EastFruit

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jak zauważyli wcześniej analitycy EastFruit, w Uzbekistanie ustalił się trend spadkowy cen hurtowych cebuli. W zeszłym tygodniu ich ceny nadal spadały, szybciej niż w poprzednich tygodniach. Jednocześnie ceny hurtowe cebuli w Uzbekistanie spadły do najniższego poziomu wśród krajów regionu, w którym międzynarodowy zespół projektowy monitoruje sprzedaż hurtową

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem