Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Ceny hiszpańskiej cebuli osiągają nigdy wcześniej niewidziane poziomy z powodu globalnego niedoboru"

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hiszpańska cebula osiąga bardzo wysokie ceny z powodu niższej podaży dostępnej zarówno na poziomie krajowym, jak i globalnym, co doprowadziło do znacznego niedoboru na rynkach.

Hiszpańska produkcja późnej cebuli spadła w tym sezonie o 45 do 50% w porównaniu do lat poprzednich. Powierzchnia przeznaczona pod tę uprawę zmniejszyła się o prawie 30% z powodu słabych wyników osiągniętych w poprzednich kampaniach.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem