Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Chcemy wprowadzić produkty FAIA na rynek belgijski"

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Od końca 2023 r. koncepcje żywieniowe Faiafood są również dostępne w kilku belgijskich supermarketach. Oprócz dobrze znanych już przecierów, marynat (Quick Taste) i shotów imbirowych (Quick Shot), dodano "Quick Start" (mieszankę pokrojonej, świeżej cebuli, czosnku i imbiru). "Holandia jest nieco dalej, jeśli chodzi o produkty gotowe do użycia, ale widzimy ogromny potencjał w Belgii dzięki naszym

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem