Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Czy Uzbekistan będzie w stanie uniknąć załamania cen cebuli?

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według analityków EastFruit, w 2023 r. Uzbekistan może zebrać rekordowe zbiory cebuli. Szacunki dotyczące możliwego wzrostu wielkości produkcji cebuli są bardzo zróżnicowane, ale najbardziej pesymistyczny scenariusz, wyrażany przez uczestników rynku w Uzbekistanie i lokalnych ekspertów, wskazuje na wzrost plonów o co najmniej 30-40% w porównaniu ze średnimi rocznymi wskaźnikami, chociaż są tacy, którzy uważają, że

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem