Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Dopiero okaże się, jak na pojemność magazynową wpłyną ostatnie deszcze we wrześniu".

2023-09-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według Fermína Utrilli z Biodiversa, areał cebuli w Kastylii-La Manchy zmniejszy się w porównaniu z poprzednimi latami ze względu na wysokie ceny dzierżawy gruntów pod uprawę oraz wyższe koszty energii elektrycznej, oleju napędowego, nawozów itp. "Sektor spodziewa się normalnych plonów; Albacete, średnio około 65 t/ha, a Ciudad Real spodziewa się jeszcze więcej, również z większymi kalibrami,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem