Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Dzięki naszym lojalnym klientom nigdy nie mamy złego sezonu szparagowego".

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zlokalizowana w Bretanii farma Bigoud Génération uprawia obecnie szparagi na 19 hektarach. "Początkowo mój ojciec, który jest Holendrem, przybył do Bretanii w latach 80-tych, aby uprawiać cebulki kwiatowe", wyjaśnia Karel Kaptein, kierownik farmy Bigoud Génération. "Kiedy się osiedliłem, działalność ta straciła już swoją rentowność. Przerzuciłem się więc na uprawy warzywne, uprawiając głównie piasek.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem