Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Ekologiczny ziemniak to produkt premium, który wciąż jest dostępny w przystępnych cenach"

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Wyniki sprzedaży ekologicznych ziemniaków i ekologicznej cebuli nie są obecnie zbyt zadowalające. Chciałabym jednak dość wyraźnie zdystansować się od stwierdzenia, że rynek ekologiczny się załamuje" - mówi nam Josephine Hardt, dyrektor zarządzający Bio Kartoffel Erzeuger e.V. "Rok 2022 nie był łatwy dla ekologicznych ziemniaków, zwłaszcza jeśli porównać wyniki sprzedaży z

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem