Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Filipiński Departament Rolnictwa poprawia produkcję cebuli dzięki lokalnym partnerstwom

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Departament Rolnictwa (DA) na Filipinach pracuje nad poprawą jakości i ilości produkcji cebuli. Departament współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego w celu prowadzenia programów szkoleniowych i podnoszenia świadomości. Niedawno urzędnicy DA złożyli niespodziewane wizyty na farmach cebuli w Bongabon i Rizal w stanie Nueva Ecija, aby ocenić trwające zbiory i omówić sposoby dalszego wsparcia

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem