Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

GLOBALNY RYNEK CEBULI

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na wielu rynkach w różnych częściach świata obserwuje się bardzo wysokie lub niemal historycznie wysokie ceny cebuli. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami, a niedobory są zaostrzane przez rozszerzone zakazy cebuli z tradycyjnie dużych krajów eksportujących, Indii i Egiptu. Europejscy importerzy zwrócili się do Chin w celu dostarczenia większej ilości cebuli ze względu na zakazy, a także niższą produkcję w większości krajów Europy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem