Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Holenderski eksport cebuli przekroczył 1 milion ton

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Eksport holenderskiej cebuli ponownie przekroczył granicę 1 miliona ton, jak pokazują statystyki eksportowe GroentenFruit Huis. W ciągu ostatnich ośmiu tygodni eksport wahał się między 12 000 a 15 000 ton. Jednak w porównaniu do ubiegłego roku, są one o ponad pięć tygodni mniejsze. W tym sezonie Holandia wyeksportowała cebulę do około 130 miejsc docelowych. Senegal jest największym nabywcą, z ponad 162 000 ton; Great

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem