Na rynkach hurtowych Uzbekistanu pojawiły się pierwsze duże partie cebuli z nowego zbioru
Pod koniec marca 2023 roku EastFruit pisał o rozpoczęciu zbiorów wczesnej cebuli zimowej w najbardziej wysuniętym na południe regionie Uzbekistanu. Jak prognozowaliśmy w artykule, tydzień później pierwsze duże partie cebuli stały się dostępne na rynkach hurtowych w stolicy kraju.
W tym roku hurtowe partie cebuli z nowego zbioru pojawiły się na rynkach stolicy
.
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Cebula