Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Obawa przed niedoborem wody spowalnia uprawę warzyw i sadzenie drugich upraw w Maladze

2023-08-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W prowincji Malaga plantatorzy opóźniają sadzenie roślin ze względu na trwające obawy o suszę i obawy o niedobory wody. Według przewodniczącego prowincjonalnego stowarzyszenia młodych rolników Asaja, Baldomero Bellido, wpłynie to szczególnie na pomidory, cebulę i paprykę. Stwierdził on, że obawy rolników są uzasadnione: "Ten rok był już bardzo ciężki. Logiczne jest, że nikt nie chce

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem