Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Obfity rynek cebuli może wyglądać inaczej na początku 2024 r.

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż cebuli w Ameryce Północnej jest duża. "Wydaje się, że wszędzie jest jej pod dostatkiem", mówi John Harris z Paradigm Fresh. "Jednak w miarę zbliżania się do 2024 r. spodziewam się, że część z tego ulegnie zmianie".

Kanada: "Kanada ma w tym roku bardzo, bardzo krótkie zbiory", mówi Harris. "Podczas żniw było dużo deszczu, więc niektóre z nich nie zostały nawet zebrane". Oznacza to, że Kanada

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem