Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Od 12 tygodnia spodziewamy się, że będziemy mogli zaoferować pełną gamę cypryjskich ziemniaków"

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na rynku ziemniaków i cebuli import z rejonu Morza Śródziemnego i zza oceanu obecnie tradycyjnie uzupełnia ofertę. "Od przełomu roku oferujemy cypryjskie ziemniaki, a od tego tygodnia na rynek stopniowo trafiają pierwsze włoskie ziemniaki i nowozelandzka cebula. Podsumowując, możemy spojrzeć wstecz na dobrą zimę, w której udało nam się stale sprzedawać przez

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem