Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Optyczna maszyna sortująca stała się centralnym punktem naszych działań".

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zlokalizowana w regionie Niedersachsen, na wschód od Hanoweru, Groka jest przedsiębiorstwem spółdzielczym specjalizującym się w uprawie, sortowaniu i pakowaniu cebuli i ziemniaków. Region ten jest ważnym ośrodkiem produkcji cebuli i ziemniaków w Niemczech, odpowiadając za ponad 50% całkowitej produkcji kraju. Groka ma znaczący udział w rynku, przyczyniając się do około 20-25% produkcji cebuli w Niemczech.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem