Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Popyt na cebulę jest bardzo dobry w krajach południowych, podczas gdy Europa Wschodnia wciąż się waha".

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym roku wielkość zbiorów cebuli w Bawarii jest średnia lub poniżej średniej, powiedział nam Richard Grob, autoryzowany sygnatariusz Kartoffel-Centrum Bayern GmbH. "Widać wyraźną równowagę między obszarami nienawadnianymi i nawadnianymi. Przepisy nie ułatwiają nawadniania w niektórych regionach, w których uprawiana jest cebula. Przebieg roku charakteryzował się bardzo mokrą pogodą.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem