Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Potrzebne jest lepsze zrozumienie problemów występujących obecnie na rynku ekologicznym"

2023-02-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ferme de la Motte jest prowadzone przez rodzinę Lemaire od 1967 roku w Dolinie Loary. Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji świeżych przypraw, zarówno konwencjonalnych jak i ekologicznych (czosnek, cebula, szalotka i echalion), a także produkuje kabaczki, ziemniaki i warzywa, które są sprzedawane wyłącznie w ramach wyspecjalizowanej sieci ekologicznej, poprzez marki "Ferme de la Motte" i "Echo de nature".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem