Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Praca nad przyszłością cebuli ekologicznej poprzez szczegółowy monitoring upraw i sprzedaży"

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W dniach 15 i 16 lutego w klasztorze konferencyjnym Frauenberg w Fuldzie odbyło się pierwsze wspólne ekologiczne seminarium cebulowe firm Bioland, Naturland i Bio Kartoffel Erzeuger e.V. Oprócz rolników przybyło wielu partnerów handlowych ze wszystkich regionów Niemiec, aby omówić aktualne wydarzenia w ekologicznej uprawie cebuli, ale przede wszystkim na rynku cebuli ekologicznej.

Organiczna cebula

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem