Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

PRZEGLĄD RYNKU ŚWIATOWEGO CEBULA

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Globalne ceny cebuli są na rekordowo wysokim poziomie z powodu globalnego niedoboru cebuli. W Holandii rynek cebuli ustabilizował się na poziomie około 90 centów za gatunek 60/80, podczas gdy w Niemczech hiszpańska i holenderska cebula jest znacznie powyżej poziomu cen z poprzednich lat, a popyt na cebulę z importu jest stosunkowo wysoki. Tymczasem Wielka Brytania, Włochy i Hiszpania również borykają się ze zmniejszoną produkcją z powodu suszy

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem