Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przemysł cebulowy NZ świętuje "znaczący krok" w eksporcie do Chin

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przemysł cebulowy świętuje znaczący krok w kierunku penetracji chińskiego rynku cebulą uprawianą w Nowej Zelandii. Obecnie 90% nowozelandzkich zbiorów cebuli jest eksportowane, wnosząc 182 miliony dolarów do krajowej gospodarki z eksportu 151 000 ton metrycznych, głównie do krajów Unii Europejskiej i Indonezji w sezonie 2022/2023. Jednak lukratywny rynek chiński

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem