Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Przy tych cenach nie będziemy eksportować 40.000 ton cebuli tygodniowo"

2023-08-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Holenderski rynek cebuli rozpoczął się od wysokich cen. "Wynoszą one od 0,55 do 0,57 euro. W zeszłym roku było to 0,20 euro mniej; to duża różnica", mówi Gerard Hoekman z Mulder Onions. "Zaletą roku, w którym kończysz wysoko, jest to, że możesz zacząć wysoko. Podsumowując, ostatni holenderski sezon cebulowy zakończyliśmy w okolicach euro, a cebulę importowaliśmy po około 1,35 euro. Oznacza to, że mogliśmy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem