Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ruch cebuli i ceny prawdopodobnie wzrosną

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż cebuli nadal jest obfita, ponieważ wolumen zbiorów magazynowych nadal jest dostępny, podczas gdy nowe regiony uprawowe również się pojawiają.

Na cebuli z upraw magazynowych rynek utrzymuje się na stałym poziomie, ale niższym niż przewidywano jesienią 2022 roku. John Harris z Paradigm Fresh mówi, że pod koniec miesiąca była nadzieja, że rynek wzrośnie. Jednak biorąc pod uwagę

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem