Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rungis: Wzrost cen ziemniaków o twardym miąższu rano 15 marca

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jest to osobliwy czas dla owoców i warzyw. Wiele produktów znajdujących się obecnie na rynku sprzedawanych jest w "rekordowych cenach". Na przykład cebula sprzedaje się za dwa razy więcej niż w zeszłym roku w tym samym czasie. "Od początku kampanii wiedzieliśmy, że będziemy mieli bardzo mało dużych rozmiarów w tym sezonie, ze względu na wysokie temperatury i brak opadów. We Francji rzeczywiście mamy większość

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem