Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Serbia odnotowuje wzrost cen warzyw rok do roku

2023-09-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W pierwszej połowie roku średni wzrost cen konsumpcyjnych w Serbii wyniósł 15,3% rok do roku. Produkty, które miały największy wpływ na wzrost całkowitych cen konsumpcyjnych obejmowały warzywa. Wzrost cen warzyw rok do roku (30,7%) był zdeterminowany głównie przez ceny cebuli, ziemniaków (zwłaszcza czerwonych), papryki, pomidorów i marchwi. Po pierwszej połowie 2023 r. kapusta

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem