Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ukraiński eksport cebuli rośnie

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Analitycy EastFruit donoszą, że ukraiński eksport cebuli rośnie, podczas gdy krajowe ceny hurtowe utrzymują się na stałym poziomie 13 UAH/kg lub około 35 centów amerykańskich za kg.

Oznacza to, że na początku lutego 2024 r. ceny cebuli na Ukrainie wynoszą mniej niż połowę cen obserwowanych w tym samym okresie 2023 r. i są zbliżone do średniej długoterminowej. Świadczy to o tym, że

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem