Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Uzbekistan może wejść do TOP-5 największych eksporterów cebuli na świecie do końca sezonu

2024-02-05 00:00
Źródło: East-fruit.com

Według analityków EastFruit, do końca sezonu 2023/24 Uzbekistan jest w stanie wejść do pierwszej piątki największych eksporterów świeżej cebuli na świecie.

W oparciu o wyniki poprzednich sezonów, Uzbekistan konsekwentnie znajdował się w pierwszej dziesiątce głównych eksporterów cebuli, ale obecny sezon był naznaczony zakazami eksportu cebuli z wielu krajów świata. W

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem