Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W Holandii zebrano więcej sadzeniaków cebuli, mniej ziemniaków

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W 2023 r. plon brutto sadzeniaków cebuli wzrósł o 9,2 procent w porównaniu z rokiem poprzednim. Tymczasem plon brutto ziemniaków jadalnych spadł o 5,6 procent. Spadły również plony brutto jęczmienia (-20,3%) i pszenicy (-7,4%). Wynika to z ostatecznych szacunków plonów roślin uprawnych opublikowanych przez holenderski urząd statystyczny (CBS).

Wydajność brutto z hektara dla

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem