Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wczesną jesienią cena cebuli w Mołdawii gwałtownie spadła

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnim tygodniu sierpnia ceny żółtej cebuli na rynku mołdawskim spadły średnio o 29%, z 7 do 5 lei/kg (0,28 USD/kg). Jest to oczekiwany rozwój sytuacji. Na początku ubiegłego miesiąca analitycy EastFruit przewidywali, że do września średnia cena hurtowa cebuli w Mołdawii spadnie do poziomu zbliżonego do zwykłego dla pierwszego miesiąca jesieni w latach 2019-2021 - 4-5 lei/kg.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem