Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Włoska biała cebula Margherita gotowa do wejścia na rynek detaliczny

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wciąż istnieją warzywa, które są sadzone i zbierane ręcznie i uprawiane na małych działkach o powierzchni rzadko przekraczającej hektar. Przykładem jest biała cebula Margherita o chronionym oznaczeniu geograficznym, uprawiana w południowo-włoskim regionie Apulia. Cebula ta jest chroniona przez konsorcjum i ma już za sobą długą historię. Cebula ta wyróżnia się z tłumu ze względu na swoje

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Cebula

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem