Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wygląda na to, że popyt na marchewkę w buszlach ożywił się po letnich wakacjach"

2023-09-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Teraz, gdy letnie wakacje w Belgii dobiegły końca, popyt na marchew w buszlach stopniowo rośnie. Tak twierdzi Tom Desmet z Desmet Agro. Firma znajduje się obecnie w samym środku sezonu, ale uprawia również ziemniaki, cebulę, pory i różne odmiany kapusty. "Przy upalnej pogodzie w ciągu ostatnich kilku tygodni i wielu ludziach na wakacjach, popyt był bardzo mały. Wydaje się, że tak właśnie jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem