Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Wymówka" gorszej jakości z powodu trudnego sezonu wegetacyjnego "powinna stać się zbędna".

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Raporty tej strony dotyczące holenderskiego rynku cebuli były ostatnio nieco ponure. Jednak Lindert Moerdijk, samozwańczy wieczny optymista, widzi sytuację pozytywnie. "Jasne, nie sprzedajemy ogromnych ilości, ale przy 15 000 ton cebuli, które wciąż musimy eksportować tygodniowo, nie jest to konieczne. Ponadto w całej Europie występują niedobory. Wygląda na to, że tylko rolnicy są tego świadomi.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem