Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wyzwanie z przekąskami dla kierowców przekraczających prędkość

2023-11-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kierowcy w Marathon na Florydzie są traktowani w specjalny sposób za przekraczanie prędkości w strefach szkolnych. Gdy kierowca zostanie złapany za niewielkie przekroczenie prędkości, policja oferuje mu wybór między cebulą a standardowym mandatem drogowym. To humorystyczne podejście rozpoczęło się ponad dwadzieścia lat temu i ma na celu budowanie świadomości. Według policji, większość kierowców woli cebulę od mandatu, a tam

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem