Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wzrost cen cebuli zatrzyma się w Mołdawii w drugiej połowie marca

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Od drugiej połowy lutego ceny cebuli na mołdawskim rynku hurtowym rosną w tempie 1 MDL/kg tygodniowo, czyli plus 6-8% do średniej ceny z poprzedniego tygodnia. Cebula w hurcie kosztowała w zeszłym tygodniu średnio 17 MDL/kg (0,91 USD/kg). Jest to prawdopodobnie najwyższa cena zarówno w walucie krajowej, jak i w USD/EUR w całej historii Republiki Mołdawii.

Na

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem