Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wzrost cen cebuli zatrzyma się w Mołdawii w drugiej połowie marca - opinia

2023-03-13 00:00
Źródło: East-fruit.com

Od drugiej połowy lutego ceny cebuli na mołdawskim rynku hurtowym rosną w tempie 1 MDL/kg tygodniowo, czyli plus 6-8% do średniej ceny z poprzedniego tygodnia. Cebula w hurcie kosztowała w zeszłym tygodniu średnio 17 MDL/kg (0,91 USD/kg). Jest to prawdopodobnie najwyższa cena zarówno w walucie krajowej, jak i w USD/EUR w całej historii Republiki Mołdawii.

Na

.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem