Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wzrost cen na ukraińskim rynku cebuli trwa

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na rynku ukraińskim utrzymuje się trend wzrostowy w rekordowo już wysokich cenach cebuli, co wynika z redukcji zapasów cebuli w lokalnych gospodarstwach i niezmiennie wysokiego popytu - informują analitycy projektu EastFruit.

Według codziennego monitoringu projektu, ceny cebuli wahają się od 42 do 47 UAH/kg (1,15-1,29 USD/kg), czyli średnio o 18% więcej

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem