Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Z nowej lokalizacji chcemy rozszerzać nasz obszar dostaw w sposób rozłożony w czasie".

2023-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W nocy z 1 na 2 maja zaplanowano i dostarczono pierwsze towary do nowej lokalizacji Fruchthaus Hulsberg w Ganderkesee. Sercem nowych obiektów jest produkcja Freshcut, gdzie najnowsza technologia zakładowa jest wykorzystywana do produkcji m.in. krojonych sałatek, cebuli i grzybów dla branży gastronomicznej i instytucji społecznych. Chociaż obiekty będą tylko

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem