"Początkowy wybór u producenta pozostaje najlepszą metodą oceniania jakości."
2024-10-08 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Ceny na początek sezonu cebuli w Holandii są bardzo różne niż w ostatnich latach, ale Wim Waterman z Waterman Onions spodziewa się niedługo zmiany. "Ceny znacząco spadły niedawno, ale wydaje się, że to już się skończyło. Popyt rośnie ze względu na niższą cenę; zaczynamy być bardziej zajęci, i
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



