Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Z powodu wysokich cen cebuli, od dwóch lat nie mogliśmy pozwolić sobie na podróże do miejsc takich jak Daleki Wschód.

2024-05-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com
"Obecnie sezon cebul powoli się kończy" - mówi dyrektor sprzedaży René Tiggelman z firmy handlowej Van Langevelde z Kruiningen. "Sprzedaż nadal trwa, ale na pewno nie jest już tak ożywiona. Francja jest obecnie naszym największym odbiorcą. Nadal odjeżdżają sporadycznie ciężarówki do."

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem