Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Załamanie cen cebuli w Tadżykistanie trwa

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zespół EastFruit z Tadżykistanu informuje, że ceny cebuli nadal gwałtownie spadają. W niedzielę, 5 marca 2023 roku, hurtowe ceny cebuli spadły do 0,63 USD/kg, co oznacza spadek o prawie jedną trzecią w ciągu zaledwie 9-10 dni. Jednocześnie uczestnicy rynku uważają, że spadek cen cebuli w kraju może być kontynuowany w tym tygodniu, a nawet przyspieszyć.

W dodatku do gwałtownego wzrostu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem