Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Arundel Kerr Produce, producent ziemniaków z Lincolnshire, przejmuje Wolds Produce

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producent ziemniaków Arundel Kerr Produce (AKP Group) z siedzibą w Lincolnshire nabył firmę Wolds Produce zajmującą się handlem ziemniakami za nieujawnioną kwotę. Grupa AKP, założona w 1999 r. i obecnie jeden z największych producentów ziemniaków w Wielkiej Brytanii, osiągnęła obroty w wysokości 16,3 mln GBP w ostatnim roku obrotowym do lipca 2022 r.

Nieujawniona transakcja jest opisywana jako budowanie silniejszej, bardziej odpornej

firmy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem