Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Badania nad słodkimi ziemniakami mogą pomóc niewyspanym rodzicom

2023-06-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Naukowcy z Waipapa Taumata Rau, University of Auckland, badają, czy kumara, czyli słodki ziemniak, może sprzyjać zdrowym bakteriom w mikrobiomie dziecka, wspierając rozwój odporności i sen. Profesor Clare Wall, główny badacz w badaniu: "Jeden z naprawdę krytycznych okresów w ciąży jest bardzo wczesny w pierwszym trymestrze, a drugi jest pomiędzy okresem, gdy dziecko jest w ciąży.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem