Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Bernina" wybrana ziemniakiem roku

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Państwowy Instytut Rolnictwa Turyngii i Stowarzyszenie Producentów Ziemniaków Wysokiej Jakości w Turyngii (THÜKAV) były gospodarzami Dnia Ziemniaka w Turyngii w Stacji Doświadczalnej Friemar w dniu 8 listopada 2023 roku. Minister rolnictwa Turyngii Susanna Karawanskij ukoronowała odmianę ziemniaka "Bernina" z centrum hodowlanego "Europlant" jako ziemniaka roku 2023 w Turyngii. W swoim otwarciu

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem