Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brak niedoboru ziemniaków w Irlandii w te Święta Bożego Narodzenia, ale ceny mogą wzrosnąć

2023-11-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chociaż irlandzcy rolnicy przyznają, że nie będzie niedoborów ziemniaków w te Święta Bożego Narodzenia, kilka źródeł twierdzi, że obawiają się wzrostu cen. Głównym tego powodem jest deszczowa pogoda i problemy, jakie stwarza ona dla zbiorów. Na przykład Ivan Curran wciąż próbuje wydostać swoje plony z podmokłych równin na swojej 700-hektarowej farmie w Stamullen w najgorszym jego zdaniem roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem