Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Cena ziemniaków wzrasta o 40% m/m

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tętniącym życiem studenckim centrum Braamfontein w Johannesburgu rosnące ceny ziemniaków zmieniają wspólne nawyki żywieniowe w RPA. Ukochana tradycja dzielenia się przekąskami, w szczególności frytkami (smażonymi ziemniakami), jest pod presją, ponieważ rosnące koszty skłaniają ludzi do wybierania samodzielnych przekąsek w celu zarządzania budżetem.

Chipsy, podstawa południowoafrykańskiej kuchni, stały się droższe, wpływając na przekąski

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem