Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Deficyt ziemniaków ustabilizuje się wraz z przejściem Gruzji na nowy sezon ziemniaczany

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Analitycy z EastFruit uważają, że wzrost cen ziemniaków w Gruzji jest mało prawdopodobny w najbliższej przyszłości. Maj jest okresem przejściowym, kiedy gruziński rynek przestawia się z ziemniaków z zeszłego roku na ziemniaki z nowych zbiorów. Czasami, gdy poprzednie zbiory, które odbywają się głównie we wrześniu-październiku w regionie Samtskhe-Javakheti, nie wystarczą do nowych zbiorów

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem