Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Dewaluacja egipskiej waluty wpływa na rynek ziemniaków

2024-03-26 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Decyzja ta wywołała wstrząs na światowych rynkach, szczególnie wpływając na handel ziemniakami. Eksport ziemniaków z tego kraju, który już wcześniej odgrywał ważną rolę na arenie światowej, stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla krajów Unii Europejskiej (UE) borykających się z niedoborami i gwałtownie rosnącymi cenami.

Egipt, który znajduje się w pierwszej piątce

Egipskiego eksportu ziemniaków, stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla krajów Unii Europejskiej (UE) borykających się z niedoborami i gwałtownie rosnącymi cenami.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

"Fruit Today" jest cennym źródłem informacji dla branży świeżych produktów. Jego celem jest połączenie producentów owoców z Europy Południowej z europejskimi kanałami dystrybucji i importu. Artykuły pokrywają cały łańcuch wartości handlu owocami i warzywami, a także firmami działającymi w branży. Magazyn ma roczny nakład 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych w krajach takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Holandia, Francja, Europa Wschodnia, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się poprzez bezpośrednie subskrypcje i bezpłatną dystrybucję na głównych europejskich targach handlowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem