"Dzięki naszej sieci dostawców w Hiszpanii, Portugalii i Izraelu jesteśmy w stanie realizować dostawy przez cały rok".
Organiczne słodkie ziemniaki zbliżają się do końca sezonu. "Wysokiej jakości słodkie ziemniaki z Portugalii są nadal ładowane, więc nie zakończymy tegorocznego sezonu marketingowego do końca miesiąca. Następnie będziemy płynnie kontynuować sprzedaż towarów z Izraela, które spodziewamy się zaoferować w czerwcu i lipcu. Następnie ponownie zaczniemy od nowych produktów z Hiszpanii, dzięki czemu będziemy

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ziemniaki